O nas
Cześć!
 
Nazywam się Monika Kowalska i jestem gadżeciarzem, maniakiem i zakupoholikiem. Oczywiście w psim kontekście! Dla moich "córeczek" - Fruzi i Hondy - wszystko! Dla wielu z Was nie jesteśmy anonimowe - znacie nas już jako ObiFru Team, a naszym pierwszym i głównym zawodowym ObiFru krokiem jest psia szkoła i klub obedience -Uniwerek ObiFru w Krakowie.

W miarę rozwoju, specjalnie dla Was powstało to miejsce. Wielokrotnie pytacie mnie o to, co jedzą i noszą moje psy a także czym nagradzane są psiaki na Uniwerku. Zawsze chętnie odpowiadałam na pytania, nieraz pomagając w poszukiwaniach dostępności produktów. Tak narodził się pomysł tego sklepu - w formie internetowej, ale także stacjonarnej (na naszej sali treningowej) oraz mobilnej - bo będziemy pojawiać się na różnych imprezach kynologicznych - szczególnie związanych z naszym ukochanym obedience.

Idea tego miejsca przedstawiona jest już w samej nazwie - FRU to MA - co oznacza, że dostaniecie u nas to, co dobrze sprawdza się u Fruzi lub Hondy, będą to rzeczy których używam, używałam lub chętnie bym używała gdyby występowało w mikrowielkości ;). Oferujemy Wam tylko sprawdzone produkty, którym sama ufam. Oczywiście, jestem otwarta także na Wasze sugestie - ponieważ, jak wspomniałam - to miejsce jest dla Was i chciałabym, żeby każdy miał szansę to odczuć. 

Dość już gadania (kto mnie zna, ten wie, że mogę tak w nieskończoność) - zapraszam Was na zakupy!

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl